top of page

Lonca İkinci Dönem Başvuruları Başladı


Lonca Girişimcilik Merkezi; teknoloji odaklı, ölçeklenebilir iş fikirlerine sahip girişimcilerin, proje fikirlerini sürdürülebilir bir modelde ve ayrıca hızlı bir şekilde ticari faaliyete dönüştürmelerini sağlamak için Kuveyt Türk Katılım Bankası tarafından kuruldu.


Projeleriniz için en uygun çalışma ortamını sunarken, her bir girişimci için özel mentor ve danışmanlarla projenizi hayata geçirmeyi sağlıyor. Ayrıca etkinliklerle girişimcilerin hem kendileri gibi girişimcilerle hem de ihtiyaç duyacakları ekosistemle bir araya gelmelerine olanak sunuyor. LONCA, bunu yaparken, kurucusu Kuveyt Türk’ün 30 yılı aşkın bankacılık tecrübesini tüm kanalları ile girişimcilere açmanın yanında girişimciler için büyük öneme sahip kuruluşlarla işbirliği imkanı sunuyor.


Başvuru için ; Genel başvuru ve FinTech Başvuru olmak üzere iki seçenek vardır.


Genel Başvuruya ;Lonca Girişimcilik Merkezi’ne teknoloji odaklı ve ölçeklenebilir bir iş fikrine sahip, kendisi veya ekibiyle birlikte geliştirmeye başlamış ya da geliştirebilecek tüm girişimciler başvurabilir. FinTech Başvuruya ise ;Kendisi ve ekibiyle birlikte Finansal Teknolojiler üzerine projeye sahip bütün girişimciler başvurabilir. Başvuru için son tarih 18 Şubat 2018 dir.


Comentarios


GÜNDEM

bottom of page